החיפושיות של מטה יהודה

גאווה ישראלית: תזמורת הנוער של מרכז 'יד חריף' הרשימה בפסטיבל הביטלס השישי בחולון לצד הלהקה הבריטית Liverpool Legends ולעיני לואיז הריסון, אחותו של גיטריסט להקת הביטלס, ג'ורג' הריסון


גאווה ישראלית: תזמורת הנוער של מרכז 'יד חריף' הרשימה בפסטיבל הביטלס השישי בחולון לצד הלהקה הבריטית Liverpool Legends ולעיני לואיז הריסון, אחותו של גיטריסט להקת הביטלס, ג'ורג' הריסון
 
הביאו כבוד: תזמורת הנוער של מרכז 'יד חריף' השתתפה לראשונה בפסטיבל ישראלי, פסטיבל הביטלס השישי שהתקיים בחולון. הפסטיבל אירח השנה מופעים בינלאומיים ואורחים מחו"ל לצד שתי הפקות מקור ישראליות. אורחת הכבוד באירוע הייתה לואיז הריסון, אחותו של גיטריסט להקת הביטלס ג'ורג' הריסון.
 
תזמורת הנוער של מטה יהודה פתחה את הפסטיבל במרכז 'שטינברג במה למוסיקה חיה' יחד עם תזמורת נוער מקומית ולהקת הקאוורים הבינלאומית 'מג'יקל מיסטרי טור'. התזמורת ניגנה במשך כשעתיים את שירי הביטלס ומוסיקה משנות השישים. הקהל ליווה בשירה ובמחיאות כפיים, ובסופו זכו הנגנים לתשואות ולמחמאות על ההופעה המרשימה.
 
גם בהפקת האירוע פירגנו לתזמורת יד חריף. "היה לנו חשוב לשלב בני נוער מרחבי הארץ. שמחנו לשמוע את הביצועים של תזמורת הנוער של מטה יהודה ומיד החלטנו להזמינה להשתתף בפסטיבל", מסרה מפיקת הפסטיבל.
 
"תגובות הקהל היו מעולות, כולם החמיאו ושאלו את הילדים מהיכן הגיעו וכיצד הם עושים זאת", אמר מנהל 'יד חריף', טל בן אור. "מלכתחילה הרגשתי שאנחנו מוכנים לצאת ולהראות את עצמנו. הגענו לרמה מצוינת בנגינה ושמחתי לתת לבני הנוער המוכשרים שלנו את ההזדמנות להשתתף בפסטיבל. הקהל היה מגוון מילדים ועד צעירים, הורים, סבים וסבתות, כולם חובבי הלהקה הגדולה והמשפיעה ביותר בעולם. כולם בלי יוצא מן הכלל החמיאו ופרגנו לתזמורת".
 
"הבאתם לנו גאווה", אמר ראש המועצה משה דדון לנגנים. "אתם השליחים הנאמנים של בני הנוער במטה יהודה. המשיכו לנגן וליצור ואנחנו נמשיך לעמוד מאחוריכם ולהעניק לכם את הכלים. זוהי הצלחה נוספת ברצף ההצלחות של להקות 'יד חריף' בארץ ובחו"ל. יש לנו מרכז מוסיקה ברמה בינלאומית, ושעריו פתוחים בפני כל ילד וילדה במטה יהודה".
 
בפסטיבל הופיעה הלהקה הבריטית Liverpool legends, הנחשבת ללהקת הקאוורים הטובה בעולם, בהופעה משותפת עם לואיז הריסון. כמו כן, התקיים המופע The Beatles Groove Concert - הפקת מקור ישראלית שהציגה 12 נגנים על במה אחת, אשר ניגנו את הפרשנות שלהם לשירי הביטלס, בעיבודי נשמה וגרוב עם אורחים כגון גלי עטרי, שלמה גרוניך, יוסי פיין, ירמי קפלן, רד בנד, מאור כהן, שרי, קרן מלכה ולינוי אקלה.